O mnie

O mnie

Biuro Wycen Majątkowych Rzeczoznawca 24 istnieje od 2011 roku. To właśnie wtedy uzyskałem uprawnienia zawodowe i wpis do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Majątkowych. Z wykształcenia jestem ekonomistą. Cenne doświadczenie w branży nieruchomości zdobywałem natomiast od 2009 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zapotrzebowaniu na rynku tego typu usług, odbyłem kurs, który umożliwił mi wykonywanie operatów szacunkowych pod zabezpieczenie bankowe, przydatnych przy zakupie przez klientów nieruchomości na kredyt. Nieustannie staram się poszerzać moją wiedzę, oferując moim Klientom coraz szerszy wachlarz usług.

Na czym polega mój zawód?

Rzeczoznawca majątkowy jest osobą zaufania publicznego, co na każdego, kto wykonuje ten zawód, nakłada wiele obowiązków. Jesteśmy zobowiązani do zachowania tajemnicy zawodowej i do całkowicie bezstronnego działania. Dokumentacja, jaką pozostawiają mi klienci do przeprowadzenia wyceny nieruchomości, jest przechowywana z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Ochrona dokumentów i danych Klientów stanowi dla mnie priorytet i nikt postronny nie uzyska dostępu do tych informacji bez zgody samego Klienta. Ponadto sporządzane przeze mnie operaty szacunkowe cechuje przejrzystość, czytelność i dokładność. Każdą wycenę realizuję z właściwym mi zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Rzeczoznawstwo majątkowe to moja największa pasja i chętnie dzielę się nią z moimi Klientami.

Jak mogę Ci pomóc?

Zajmuję się wyceną nieruchomości, zarówno komercyjnych, jak i lokalowych oraz gruntowych, a także ruchomości: maszyn, wyposażenia szpitali i gabinetów, pojazdów oraz innych. Pomagam w uzyskiwaniu odszkodowań za tak zwane „mienie zabużańskie” dla osób wysiedlonych z terenów Kresów Wschodnich po drugiej wojnie światowej. Jeśli natomiast przed dokonaniem inwestycji jest potrzebna wycena minimalizująca ryzyko albo pojawiają się wątpliwości w sprawie opłat za użytkowanie gruntów czy innych, chętnie udzielę porady.

Zapraszam do skorzystania z moich usług!

Moje biuro znajduje się w Krakowie. Zapraszam do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego.

Piotr Figiel Rzeczoznawca majątkowy
31-234 Kraków
ul. Górnickiego 63
woj. małopolskie
tel. 691 503 203
tel./fax. (12) 415 87 30
email biuro@figielrzeczoznawca.pl